tutaj zacznij

PIERWSZY RAZ? TU ZACZNIJ

Trafiłeś na bloga po raz pierwszy? Bardzo miło mi Cię tu gościć! Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Żeby dowiedzieć się o co chodzi na tej stronie, możesz zajrzeć na stronę o blogu i o mnie. Zajrzyj też do archiwalnych wpisów i dowiedz się, o czym pisałam w przeszłości. Ułatwię Ci to zadanie – poniżej znajdziesz zbiór tekstów z głównych kategorii.


ZROZUMIEĆ SIEBIE

Najwięcej tekstów znajdziesz w kategorii WGŁĄB SIEBIE – zajrzyj tam, jeśli chcesz lepiej zrozumieć KIM JESTEŚ (jakim typem osobowości, co Cię ukształtowało, czy ktoś inny jeszcze podziela Twoje dziwactwa): 

poznać sposoby na zwiększenie mocy UMYSŁU

znaleźć MOTYWACJĘ do działania i do wprowadzenia pozytywnych zmian w  swoim  życiu, 

poznać jak działają ZMYSŁY i jak możesz je wykorzystać w niestandardowy sposób, 

albo przeczytać coś, co na pewno pobudzi Twoje EMOCJE

Jeśli niepokoi lub zadziwia Cię to, co Ci śni, zajrzyj koniecznie do działu SNY, gdzie tłumaczę, jak wyjaśniać ich znaczenie. 

 


ZROZUMIEĆ INNYCH

Nie tylko  samoanalizą człowiek żyje. Jesteśmy zwierzętami stadnymi, choć czasem trudno się w tym stadzie odnaleźć.

Ale – znam parę sposobów!

Wszystko o relacjach damsko – męskich znajdziesz w dziale ZWIĄZKIJeśli masz do czynienia z różnymi toksycznymi znajomymi, współpracownikami, członkami rodziny – w kategorii TRUDNI LUDZIE rozpracowuję ich osobowości i znajduję sposoby na bezproblemowe współżycie.

Jeśli zależy Ci na poprawieniu relacji z innymi, sprawdź nowy dział KOMUNIKACJA.  

A pod hasłem OBSERWACJE znajdziesz tematy dotyczące spraw społecznych i luźne przemyślenia o ludziach 


ŚWIAT DOOKOŁA

i wszystkie tematy pod hasłem ISLANDIA (to kraj, który mnie szczególnie fascynuje) 

W niektóre wtorki (raz lub dwa razy w miesiącu) polecam najlepsze artykuły, zdjęcia i filmy z internetu w serii WTORLINKI. Wiem, że takich wpisów na blogach jest sporo, ale często spotykam się z opinią, że moje są wyjątkowo ciekawe. Nieraz dopisuje mi też dziwny… HUMOR. 


To oczywiście nie wszystko, co znajdziesz na blogu, ale na początek tyle powinno Ci wystarczyć :)

Jeśli podoba Ci się to, co czytasz, zostańmy w kontakcie – sprawdź rożne metody obserwacji i subskrypcji bloga. I nie bój się wyrazić swojej opinii – każdy komentarz sprawia, że puchnę z dumy i wiem, że jest sens pisać dalej!