tutaj zacznij

PIERWSZY RAZ?

Trafiłeś na bloga po raz pierwszy?

Bardzo miło mi Cię tu gościć! Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Żeby dowiedzieć się o co chodzi na tej stronie i co tu się w ogóle dzieje, możesz zajrzeć na stronę o blogu i o mnie. Zajrzyj też do archiwalnych wpisów i dowiedz się, o czym pisałam w przeszłości. Ułatwię Ci to zadanie (pogrubione frazy prowadzą do wpisów z poszczególnych kategorii).

ZROZUMIEĆ SIEBIE

Chociaż zaczynałam jako blog kosmetyczny, to dziś blog wpisuje się raczej kategorię LIFESTYLE (albo świadomy lifestyle, jak ja to nazywam) więc nie brak tu wpisów o mojej codzienności i o tym jak sobie z nią radzę. Najwięcej tekstów znajdziesz jednak w kategorii WGŁĄB SIEBIE – zajrzyj tam, jeśli chcesz lepiej zrozumieć KIM JESTEŚ (jakim typem osobowości),  poznać sposoby na zwiększenie mocy UMYSŁU, znaleźć MOTYWACJĘ do działania i do wprowadzenia pozytywnych zmian w  swoim  życiu, poznać jak działają ZMYSŁY i jak możesz je wykorzystać w niestandardowy sposób, albo przeczytać coś, co na pewno pobudzi Twoje EMOCJE. Jeśli niepokoi lub zadziwia Cię to, co Ci śni, zajrzyj koniecznie do działu SNY, gdzie tłumaczę, jak wyjaśniać ich znaczenie.

 

ZROZUMIEĆ INNYCH

Nie tylko  samoanalizą człowiek żyje. Jesteśmy zwierzętami stadnymi, choć czasem trudno się w tym stadzie odnaleźć. Ale – znam parę sposobów! Wszystko o relacjach damsko – męskich znajdziesz w dziale ZWIĄZKI. Jeśli masz do czynienia z różnymi toksycznymi znajomymi, współpracownikami, członkami rodziny – w kategorii TRUDNI LUDZIE rozpracowuję ich osobowości i znajduję sposoby na bezproblemowe współżycie.  A pod hasłem OBSERWACJE znajdziesz wszystkie inne ludzkie relacje i sprawy społeczne.

 

ŚWIAT DOOKOŁA

Dość często piszę o PODRÓŻACH. Właściwie jakieś 300 dni w roku mogłabym być w podróży. Polecam zwłaszcza teksty relacjonujące podróż po USA i wszystkie tematy pod hasłem ISLANDIA (to kraj, który mnie szczególnie fascynuje). W niektóre wtorki (raz lub dwa razy w miesiącu) polecam najlepsze artykuły, zdjęcia i filmy z internetu w serii WTORLINKI. Wiem, że takich wpisów na blogach jest sporo, ale często spotykam się z opinią, że moje są wyjątkowo ciekawe. Nieraz dopisuje mi też dziwny… HUMOR. 
 

Masz ochotę na szybkie podsumowanie? Zobacz:

– najlepsze wpisy na blogu z 2013 roku,
–  blogowo – prywatne podsumowanie roku 2014
 

Jeśli podoba Ci się to, co czytasz, zostańmy w kontakcie – sprawdź rożne metody obserwacji i subskrypcji bloga. I nie bój się wyrazić swojej opinii – każdy komentarz sprawia, że puchnę z dumy i wiem, że jest sens pisać dalej!