metody obserwacji bloga

OBSERWUJ

Jeśli Ci się tu podoba, pozostańmy w kontakcie! Sprawdź różne metody obserwacji bloga i wybierz najlepszą dla Ciebie. 

Uzupełnieniem tej strony jest fanpage Króliczek Doświadczalny, gdzie pojawiają się krótkie historie z życia, seria #psycholifehack z propozycjami małych usprawnień codzienności, inspirujące cytaty, zapowiedzi nowych postów. Facebook ma to do siebie, że tnie zasięgi, więc aby być pewnym, że dostaniesz powiadomienia o nowych wpisach, kliknij na pole ‚obserwowanie’, znajdujące się obok przyciska ‚lubię to’.

 

Jeśli do grupowania blogów używasz Bloglovin, mój blog znajdziesz tutaj. Innym wygodnym agregatorem blogów jest Feedly – polecam.
 
A tutaj możecie zapisać się na subskrypcję mailową – to nie typowy newsletter, na maila przychodzą po prostu zajawki tekstów, świeżo po publikacji.

 

Chcesz zobaczyć co u mnie słychać?
Mam profil na Instagramie, gdzie z różnym skutkiem próbuję wyłapywać ciekawe widoki z otoczenia bliższego i dalszego – fotografuję głównie widoki z podroży i Wrocław, a wszystko zdominowane moim ulubionym, niebieskim kolorem :) Zajrzyj, chętnie zaobserwuję też Ciebie. Lubię wiedzieć jak wyglądają osoby, które mnie czytają.

 

Zajawki wpisów, ale i zdjęcia lub memy, które mnie rozbawiły, wrzucam też na Google Plus – klimat jest tam najmniej oficjalny ;)
 Do zobaczenia przy okazji następnego wpisu!