O BLOGU

CO ZNAJDZIESZ NA BLOGU?

Króliczek powstał w styczniu 2013. Początkowo był poświęcony testowaniu różnych kosmetyków i sposobów na upiększanie – częściowo stąd wzięła się nazwa. W końcu jednak coraz częściej pisałam o tym, co interesuje mnie najbardziej – o rozwoju, psychologii, relacjach z innymi. I tak już zostało.

Dziś na blogu znajdziesz dwa główne działy: WGŁĄB SIEBIE – poświęcony poznawaniu siebie i samoświadomości, oraz WŚRÓD INNYCH – dotyczący relacji, także tych trudnych, i społeczeństwa w ogóle. Nie lubię przedstawiać prawd objawionych, ale za to uwielbiam analizować dostępną na dany temat wiedzę, zestawiać ją z własnymi doświadczeniami i wspólnie zastanawiać się nad różnymi zagadnieniami z czytelnikami. Jest tu też miejsce na LIFESTYLE, a w nim między innymi podróże, do których miłością chciałabym Cię zarazić.

ZASADY

Ten blog jest miejscem dla ludzi o otwartych umysłach, umiejących kulturalnie wymieniać poglądy i dopuszczających istnienie innych racji, niż swoja własna. Przedstawione na nim porady nie zastąpią wizyty u lekarza lub psychologa. To NIE jest miejsce na obrażanie mnie lub innych komentujących, na reklamę stron czy produktów nie związanych z tematem wpisu – takie komentarze będą usuwane. Szanujmy innych i samych siebie, mówmy proszę i dziękuję, a wszystko będzie dobrze. Jak wszystkie inne strony, ten blog wykorzystuje ciasteczka. Jeśli Ci to przeszkadza, zmień ustawienia przeglądarki. Niektóre linki mogą być linkami afiliacyjnymi.


[alert text=”SKOJARZENIA: psychologia, rozwój osobisty, rozwój duchowy, relacje, motywacja, umysł, zmysły, emocje, interpretacja snów, produktywność, obserwacje społeczne, dziwactwa i ciekawostki, introwertyzm, INFP, blog INFP, empaci, osoby wysoko wrażliwe, HSP, osobiste wyzwania, kontakt z naturą, naturalność, dzikość, muzyka, dzienniki z podróży, kolekcje linków, migawki z życia, drobiazgi, małe rzeczy, radość, recenzje, zdrowe odżywianie. ” border_color=”#21bdce” bg_color=”” font_color=”” icon=”bookmark” closeable=”no” close_icon_color=”” close_icon_color_hvr=””][/alert]