O BLOGU

CO ZNAJDZIESZ NA BLOGU?

Króliczek powstał w styczniu 2013. Początkowo był poświęcony testowaniu różnych kosmetyków i sposobów na upiększanie – częściowo stąd wzięła się nazwa. W końcu jednak coraz częściej pisałam o tym, co interesuje mnie najbardziej – o rozwoju, psychologii, relacjach z innymi. I tak już zostało.

Dziś na blogu znajdziesz dwa główne działy: WGŁĄB SIEBIE – poświęcony poznawaniu siebie i samoświadomości, oraz WŚRÓD INNYCH – dotyczący relacji, także tych trudnych, i społeczeństwa w ogóle. Nie lubię przedstawiać prawd objawionych, ale za to uwielbiam analizować dostępną na dany temat wiedzę, zestawiać ją z własnymi doświadczeniami i wspólnie zastanawiać się nad różnymi zagadnieniami z czytelnikami. Jest tu też miejsce na LIFESTYLE, a w nim między innymi podróże, do których miłością chciałabym Cię zarazić.

ZASADY

Ten blog jest miejscem dla ludzi o otwartych umysłach, umiejących kulturalnie wymieniać poglądy i dopuszczających istnienie innych racji, niż swoja własna. Przedstawione na nim porady nie zastąpią wizyty u lekarza lub psychologa. To NIE jest miejsce na obrażanie mnie lub innych komentujących, na reklamę stron czy produktów nie związanych z tematem wpisu – takie komentarze będą usuwane. Szanujmy innych i samych siebie, mówmy proszę i dziękuję, a wszystko będzie dobrze. Jak wszystkie inne strony, ten blog wykorzystuje ciasteczka. Jeśli Ci to przeszkadza, zmień ustawienia przeglądarki. Niektóre linki mogą być linkami afiliacyjnymi.