WTORLINKI #72 – ADHD, WYPALENIE I ZNUDZONY ELON

Wtorlinki to nie-do-końca-cykliczny przegląd najciekawszych, dających do myślenia, zabawnych lub szokujących tekstów, zdjęć i filmików zebranych z różnych czeluści Internetu. W 72-im odcinku przeczytacie o rolach w związku, niszczeniu kobiecej siły przez głupie zdania, wypaleniu zawodowym, jak to było z tym ADHD, zmianie rysów twarzy masażem i mocny tekst o… a zresztą, sami zaraz zobaczycie.#FOOD FOR THOUGHT


#DOBRZE WIEDZIEĆ

 • Jesteś kobietą, masz biznes, przeczytaj, czy nie popełniasz tych błędów.
 • Zanim ktoś znowu powtórzy argument o tym, że ADHD nie istnieje, bo tak przyznał odkrywca tej choroby… przeczytaj jak było naprawdę. 
 • [ENG] Śmiali się, kiedy mówiła o diecie zmieniającej rysy twarzy… (nie mogłam się powstrzymać od takiego wstępu, bo mam dla Was artykuł o zmianie rysów twarzy nie przez dietę, a przez dziwny, bolesny masaż. Takie rzeczy robi się w Korei, a efekty są podobne do tych po operacjach. Czyli można bez skalpela? ;)
 • Temat może niezbyt przyjemny, ale warto szerzyć ekologiczną świadomość. Jakich rzeczy nigdy nie powinieneś wyrzucać do sedesu? A teraz ręka do góry, kto nigdy nie wylał tam fusów czy jakiegoś oleju z patelni.

#FUN#PRZEGAPIONE

W ostatnim czasie mogliście tutaj przegapić m.in.:

Najlepsze seriale psychologiczne
6 patentów na zmniejszenie wydatków
Dlaczego nie powinieneś się wstydzić bycia innym
Przepraszanie – robisz to źle!
Jak odmawiać z pełną mocą

Z nowości – od niedawna zapowiedzi moich tekstów pojawiają się też na portalu  PatiCafe, gdzie znajdziecie wybór artykułów z wielu kobiecych blogów.

Miłej lektury!

 

Te wpisy również mogą Cię zainteresować
 • W kontekście tego tekstu o zacofaniu, zabobonach itp. bardzo zastanawiające jest pierwsze zdanie, w którym za powód istniejącego wówczas stanu rzeczy autor uznaje system kapitalistyczny. Brzmi to śmiesznie i socrealistycznie dopóki człowiek nie zda sobie sprawy, że dobre 25 lat od powrotu kapitalizmu do Polski coraz większe znacznie w tym kraju zyskują różnego rodzaju „prawdy alternatywne”, ruchy antyszczepionkowe itp., rzecz kompletnie nie do pomyślenia za PRL-u. Czyżby ów wychowany w marksistowskim duchu nauczyciel miał rację? ;)

 • Ojej, ale mnie zaskoczyłaś :) ! Bardzo dziękuję za dobre słowo o portalu PatiCafe.pl :)))
  Serdecznie pozdrawiam, Patrycja

 • Jak zwykle świetne zestawienie najważniejszych linków z sieci :) Ekstraaaaaaa

 • Joanna Glogaza

  Joanna, wielkie dzięki za polecenie, ogromnie mi miło! I udanego weekendu:)

 • FormaAbstrakcji

  Dziękuję za świetne zestawienie. Pozdrawiam! :)

- BLOG I AUTOR -

Psychologia, świadomy lifestyle, a na dokładkę podróże... To znajdziesz na moim blogu. Chcesz zrozumieć siebie lepiej, odnaleźć się wśród ludzi - nie mogłeś lepiej trafić! A ja mam na imię Joanna - jeśli chcesz poznać mnie lepiej, kliknij tutaj.

- TU JESTEM -

           

- ARCHIWUM -