Wtorlinki to nie-do-końca-cykliczny przegląd najciekawszych, dających do myślenia, zabawnych lub szokujących tekstów, zdjęć i filmików zebranych z różnych czeluści Internetu. Tym razem, w ostatnim w tym roku odcinku:  luźne wychowanie, najlepsze porady (i antyporady) dla ludzi w związku, mentalne małże, co mówią blizny, aplikacje tropiące psychopatów i wiele innych dobrych rzeczy.

 


#FOOD FOR THOUGHT

 


#DOBRZE WIEDZIEĆ

 


#KĄCIK BLOGERA

 


#KULTURA OBRAZKOWA (I FILMOWA)


#PRZEGAPIONE

Od ostatnich wtorlinków na blogu ukazały się teksty:

 

 

 

 

 • Z powodu punktu pierwszego powiedziałam sobie, że Ania trzeba się ogarnąć, bo tak Ci zostanie do końca życia. 😊 A kolejna sprawa jest taka, że cieszę się, że coraz więcej jest takich artykułów jak ten o tym, co jedzą Polacy. Zdziwiłam się ostatnio, bo nawet w gronie znajomych, po których bym się tego nie spodziewała pojawiły się osoby, które postanowiły ograniczyć mięso. :)

  • Ania, widzę dla Ciebie pole do stworzenia jeszcze wielu tekstów na temat studenckiego jedzenia… :)

 • Zrobiłam sobie ten test muzyczny, bo zawsze mówię, że z muzyką to mi nie po drodze. Wyszło tak nisko, że stwierdzili, że mogę mieć defekt mózgu… :D

 • Znalazłam kilka wartościowych tesktów, do których sama bym pewnie nie dotarła. Świetne teksty o wychowaniu oraz najczęstszych przyczynach rozwodów, obydwa przeczytałam z dużą ciekawością. Podsumowanie roku z podpowiedzią najwazniejszych pytań każdemu sie przyda, a 7 złych nawyków finansowych to tekst stworzony dla mnie, choć po zapoznaniu się z nim okazuje się, że jednak nie mam ich aż tak wiele ;)
  Drapak dla kota <3 No i najlepsze fotografie NG z tego roku – bardzo poruszające.
  Zrobiłam sobie też test muzyczny i miałam niemal 90% :)

 • Piękny ten tekst o tym, że blizna jest jak selfie bez filtra <3

 • Dziękuję za polecenia – właśnie dorzuciłam do swojej czytelni teksty o „lekkiej depresji”, pytania na koniec roku i złe nawyki finansowe

 • Nowy Rok, Nowa Ja, ale Twoje Wtorlinki zostają! :)

 • Wtorlinki mega ciekawe :) Dla mnie jak zawsze najciekawsze z dziedziny food for thought, zwłaszcza pierwsze cztery, dzięki!