WYSZUKIWANIA GOOGLE #6 – WIERSZE Z GOOGLE

W ostatnim czasie pojawiło się w moim Google Analytics tyle nietypowych i dziwacznych wyszukiwań, że ograniczanie się w tym wpisie tylko do dziesięciu, jak robiłam to zazwyczaj, byłoby krzywdzące dla pozostałych freaków wpisujących te hasełka. Dlatego postanowiłam zebrać je w większej ilości, w sposób, w jaki robią to wiersze google – jeśli nie przeczytaliście o nich w tych wtorlinkach, zajrzyjcie sobie na chwilę na tą stronkę przed dalszą częścią posta, żeby poczuć klimat. 

Tutaj też zgromadziłam podobne tematycznie wyszukiwania i połączyłam je w białe wiersze (a może haiku?), pełne ekspresji, retorycznych pytań i głębokich emocji. Poznajcie poetów z Google. Tytuły dodałam ja,  reszta to prawdziwa twórczość internautów (każda kolejna linijka to nowe wyszukiwanie). Jedziemy!


„Przybądź anonimie”
nigdy nikt mnie nie hejtował

jak poprosić anonima o ujawnienie sie
hmm, to moja siostra? 

Jak widać problem braku własnego hejtera jest obecnie bardziej dojmujący, niż fakt jego posiadania. W kręgach blogerskich anonimowy troll jest w końcu wyznacznikiem wpływowości (jest takie słowo?). Ciekawe czy fakt zainstalowania przeze mnie Disqusa takowych odstraszy, czy wręcz przeciwnie?

„Studentka szuka i pyta”
studentka szuka
wysoka studentka szuka
ile kosztuje pompka domaciczna 
nie krzywię się po wódce dlaczego
jak mieć thigh gap jak pro ana 
po co obcina sie rzęsy
czy jak potne sie w miejscu gdzie mam rozstepy to mi znikna

Studentki mają bardzo różnorodne problemy życiowe, ale nic to – odpowiedź na wszystkie można znaleźć w internecie. Jak można było przypuszczać, większość z nich dotyczy urody i ciekawych na nią patentów. Życzę słodkiego miłego życia obcinającym rzęsy i tnącym się po rozstępach. 

„Still better lovestory than Twilight”
mieszkamy razem. chłopak wyszedł.
dlaczego bawi się ze mną w łapać króliczka

mam dzisiaj urodziny i nie dostałam prezentu

moj facet wychodzi z kumplami i cala noc go nie ma
moj chlopak pierwszy do mnie nie dzwoni ani nie pisze
ja i mój facet nie dzwonimy do siebie, jak to wytrzymać

Biedne dziewczęta – czekają na telefony, czekają na powroty z imprez, na prezenty urodzinowe, a ten niedomyślny chłopiec nic nie łapie! Jestem prawie pewna, że to wcale nie są problemy gimnazjalistek… Tyle dorosłych (?) kobiet tkwi w takich związkach (to nie wszystkie takie wyszukiwania u mnie), że to chyba najwyższa pora na post ze specjalną dedykacją dla nich – na otworzenie oczu.

„Wszystkie moje fantazje”

podduszanie

maszyna do chłosty
skóra ze stopy
studniowka sandra rajstopy

tyłeczek czterdziestolatki
ona ma idealne
orgazm sama
lubisz to suko

wkrecony dostawca pizzy
facet w rajstopach
mam szpare miedzy nogami mocno owłosiona
kot po wizycie u fryzjera

Zboczeńców zostawiłam na koniec. Wiedziałam że dopiszą, ale z każdym kolejnym miesiącem ich liczba rośnie w imponującym tempie. Patrzcie i podziwiajcie, jakie są fantazje internautów – co nas kręci, co nas podnieca.
—–

PS  – Jak widać na blogu dokonują się zmiany, ciągle pracuję nad kilkoma rzeczami, nastąpi tu jeszcze kilka kosmetycznych zmian. Pojawił się też DISQUS – wygodny system komentarzy, w którym można komentować używając konta blogspotowego, ale jeszcze lepiej jest założyć sobie swój profil – wystarczy zalogować się tam raz, potem strona zapamiętuje ustawienia. A w bonusie – jeśli ja lub ktoś inny odpowie na Wasz komentarz, dostaniecie o tym powiadomienie na maila.

PS2 – chcecie więcej ciekawych haseł, zajrzyjcie do [Stay Fly], gdzie można również pochwalić się swoimi wpisami z tej kategorii.

Te wpisy również mogą Cię zainteresować

- BLOG I AUTOR -

Psychologia, świadomy lifestyle, a na dokładkę podróże... To znajdziesz na moim blogu. Chcesz zrozumieć siebie lepiej, odnaleźć się wśród ludzi - nie mogłeś lepiej trafić! A ja mam na imię Joanna - jeśli chcesz poznać mnie lepiej, kliknij tutaj.

- TU JESTEM -

           

- ARCHIWUM -